Zwiększona moc grzałek elektrycznych Terma

Najnowsza zmiana w ofercie polskiej marki Terma z pewnością ucieszy wszystkich zwolenników grzejników elektrycznych. Całkiem niedawno najpopularniejsze grzałki producenta uzupełnione zostały o jeszcze większą moc.

Od teraz modele MOA, DRY, MEG, REG 2, REG 3 dostępne są też w wersji z mocą sięgającą 1200 W – bez zmiany ceny.

Grzałka MOA to wariant charakteryzujący się ponadczasowym designem i doskonałą funkcjonalnością. Funkcja Antifreeze i dwustopniowy system zabezpieczenia przed przegrzaniem zapewnią komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

DRY to minimalistyczny model przeznaczony przede wszystkim do suszenia – idealny więc do łazienek. Timer umożliwia automatyczne wyłączenie po 1 – 5 godzinach; produkt gwarantuje też niski pobór prądu w trybie czuwania.

Grzałka REG 2 utrzymuje średnią temperaturę grzejnika w wysokości 65 stopni Celsjusza. Jest jednym z najmniejszych modeli na rynku, charakteryzuje się intrygującą, nowoczesną formą.

Dwustopniowy regulator temperatury w wariancie REG 3 zapewnia funkcjonalność i idealne dopasowanie do potrzeb. Tak, jak poprzednik, odznacza się nietypową bryłą i designem.

MEG to według producenta jeden z popularniejszych modeli na świecie. Wyposażono go w funkcję Antifreeze, posiada też diodowy wskaźnik temperatury aktualnej i zadanej.

 

Tagged under: