Zehnder Zmart – ponadczasowy, przyjazny dla środowiska

Zmart to grzejnik, który zadowoli wszystkich zwolenników prostych, klasycznych i ponadczasowych rozwiązań. Nowa propozycja marki Zehnder posiada szereg doskonałych cech, które nie pozwolą Wam przejść obok niej obojętnie.

Zmart to model o płaskim froncie – najbardziej więc uniwersalny i neutralny rodzaj grzejnika, pozwalający na śmiałe działania aranżacyjne w pomieszczeniu. Jego płyta czołowa pozostaje idealnie gładka, dzięki czemu produkt sprawdzi się we wszelkiego rodzaju pokojach, kuchniach, a nawet w pomieszczeniach o nieco bardziej formalnym charakterze. Jego niepozorna budowa kryje w sobie innowacyjne rozwiązania i zastosowania technologiczne.

Zmart to przede wszystkim grzejnik przyjazny dla środowiska; jest też zaskakująco lekki – nawet o 63% lżejszy, niż inne, dostępne na rynku grzejniki płytowe. Tym, co zapewnia mu doskonałą odporność na korozję, jest zaś wymiennik ciepła, wykonany z tworzywa sztucznego. Ponadto, Zmart montuje się w niezwykle prosty sposób, tak samo też obsługuje na co dzień.

Jeśli szukacie grzejnika właśnie takiego – o nowoczesnym, minimalistycznym designie, kryjącym nietuzinkowe wnętrze – już od 1 lipca 2016 roku będzie mieli możliwość zaopatrzenia się w model Zmart.

Tagged under: