Uniwersalne drabinki – Ambra i Bolero Instal Projekt

Wszyscy fani prostego, estetycznego designu, połączonego z dużą funkcjonalnością z pewnością zainteresują się produktami stosunkowo nowymi w ofercie Instal Projekt.

Grzejniki Ambra i Bolero mają formę drabinkową, doskonale wkomponują się więc do każdej łazienki i kuchni, ich idealnie dobrany design pozwoli zaś na umieszczenie ich także w innych pomieszczeniach domu.

Oba warianty wykonane są ze stali i pokryte powłoką lakierniczą; ich maksymalne ciśnienie robocze wynosi 1,0 MPa, zaś dopuszczalna temperatura pracy – 95 stopni Celsjusza. Czym więc się różnią?

Profile grzewcze grzejnika Ambra znajdują się w jednej linii z kolektorami i nieznacznie wyginają w łuki, tworząc elegancki i nienachalny efekt. Profile Bolero umieszczono zaś na kolektorach od frontu i uformowano na kształt schematycznych liter „C”. W obu przypadkach projektanci pamiętali zaś, by zachować odpowiednie odstępy pomiędzy poszczególnymi rurami.

Tym, co jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność grzejników, jest możliwość wyposażenia ich w dodatkową nakładkę – suszarkę Smart Drying System – która pozwoli na powieszenie jeszcze większej ilości ręczników i prania.

Tagged under: