Terma Design 2016 – znamy laureatów!

Każdy prężnie działający twórca, projektujący sztukę użytkową, a także jej odbiorcy, z pewnością słyszeli o organizowanym od lat konkursie Terma Design.

W tym roku odbył się on już po raz dziewiąty, zwracając uwagę branży na obiecujących, najbardziej kreatywnych designerów z całej Polski; od 2008 roku z edycji na edycję konkurs Terma Design staje się bowiem coraz bardziej prestiżowy, przyciągając coraz większe rzesze zwolenników. Nic dziwnego – zwycięzca otrzymuje możliwość współpracy z marką oraz wprowadzenia swojego projektu do regularnej produkcji. Świetnym przykładem na to jest między innymi niezwykle popularny, odważny Ribbon, idealny do industrialnych wnętrz, stworzony przez Bartłomieja Drabika. Cieszy się rosnącym uznaniem klientów do dziś.

W tym roku główna nagroda powędrowała do twórczego duetu: Olgi Dąbrowskiej i Adama Grocha, którym udało się stworzyć projekt, jakiego jeszcze nie było. HEST charakteryzuje się obłą, łagodną formą, umożliwia też gromadzenie się wokół niego. Symbolizuje i umożliwia zacieśnianie więzów oraz wzmacnianie domowego ciepła.

Drugie, równie zasłużone miejsce zajął Filip Zieliński ze swoim modelem TERMOFORm, trzecie natomiast – Maciej Szostak, autor grzejnika VOLC.

Mamy nadzieję, że tak samo, jak my, nie możecie doczekać się pojawienia się zwycięskiego projektu w ofercie Termy!

Tagged under: