Sztuka Zen – Splash Runtal

Harmonia i symetria. To cechy, których dla wielu nie może zabraknąć we wnętrzu, dlatego tak niezwykle ważne jest, aby dobierać dodatki, które doskonale pasują do jego charakteru, jak i właściciela.

Grzejnik Splash to jeden z bardziej zachwycających projektów Runtal. Wszyscy, którzy choć trochę interesują się nowościami na rynku grzewczym wiedzą, że marka ta specjalizuje się w projektach ekskluzywnych i ponadczasowych, takich, które podkreślą indywidualny urok każdego pomieszczenia. Model, o którym dziś mowa, to wariant idealny dla wszystkich tych, którzy cenią sobie piękno prostoty.

Składa się z gładkiej płyty czołowej, która stanowi doskonałą bazę pod wszystkie poczynania aranżacyjne; doskonale wykorzystano ją także w tym przypadku. Centralna część modelu Splash ozdobiona została łagodnymi pierścieniami, przywodzącymi na myśl ślady, jakie pozostawia na tafli wody kropla. Grzejnik inspirowany jest sztuką Zen.

Grzejnik Splash wykonany został z równie niezwykłego materiału – Corianu – i zasilany jest w stu procentach elektrycznie, dzięki czemu ogrzeje wnętrze bez względu na porę roku.

Tagged under:

1 Comment

  1. Pingback: Runtal - harmonia i design | Grzejniki pokojowe