Poziome grzejniki Enix

Projekty marki Enix rozpoznawalne są na pierwszy rzut oka. Jako jedyna w tak charakterystyczny, odważny sposób łączy intrygujące wzornictwo z nowoczesną, wręcz minimalistyczną formą, którym niezmiennie towarzyszą najwyższa jakość i wydajność. Wśród produktów Enix znajdują się również grzejniki poziome – idealne pod parapet, a także na poddasze, gdzie skosy uniemożliwiają montaż wysokich, pionowych modeli.

Madera MD – prosty, geometryczny grzejnik o poziomych profilach grzewczych i nieco zaokrąglonej dolnej i górnej części; to rozwiązanie czyni model bardziej „obłym” i przestrzennym, a także – łagodnym. jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, produkowany jest w aż dziesięciu rozmiarach. Wersja Madera Plus MDP charakteryzuje się większą mocą grzewczą.

Sorento SR to alternatywa dla odważniejszych, ceniących sobie surowe formy i proste bryły. nie posiada zaokrąglonych brzegów, wręcz przeciwnie – jej konstrukcja jest zdecydowana i masywna. jej maksymalne ciśnienie robocze wynosi 10 bar; ciśnienie wersji o większej mocy grzewczej – Sorento Plus SRP sięga 8 bar.

Jeśli pragniecie zaś grzejnika do nowoczesnego wnętrza o prostych liniach, utrzymanego w charakterze eleganckiego minimalizmu, z pewnością przypadnie Wam do gustu wariant Plain i Plain Art; to modele płytowe, o idealnie gładkiej powierzchni – drugi z nich posiada dyskretne, dekoracyjne, poziome żłobienia na frontowej części.

Royal R jest natomiast modelem, który sprawdzi się również w łazience. posiada poziomo ułożone, łukowate profile grzewcze, umożliwiające suszenie ręczników. urozmaicono go ozdobnym, ażurowym panelem, znajdującym się za profilami.