Nowy grzejnik z płaskim frontem – Relax Renova

Relax Renova całkiem niedawno dołączył do kolekcji grzejników Irsap, wyposażonych w gładkie płyty czołowe. Włoska marka jak zwykle zadbała o ponadczasowe, wyważone wzornictwo, doskonałą jakość i trwałość, a także o wydajność swego produktu.

Relax Renova to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną, by grzejnik nie stanowił głównego elementu przyciągającego wzrok; ten z pewnością spełni wszelkie oczekiwania – warianty z płaskim frontem to jedne z najbardziej uniwersalnych i neutralnych propozycji, które wkomponują się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.

Relax Renova może zostać zainstalowany zarówno w pionie, jak i poziome, produkowany jest też w ogromnej liczbie rozmiarów. Wyposażono go w system ukrytego przyłącza hydraulicznego, które znacznie zwiększa jego walory estetyczne – dzięki niemu, wystające zawory nie burzą już kompozycji.

Grzejnik z pewnością dopasuje się też do niemal wszystkich wariantów kolorystycznych wnętrz, dzięki dostępności w szerokim wachlarzu barw i odcieni. Opcjonalny, geometryczny wieszak sprawi zaś, że Relax Renova sprawdzi się nie tylko w salonie czy sypialni, ale również każdej łazience.

Produkt dostępny jest w sprzedaży od maja 2016 roku.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat samej marki Irsap – zapraszamy TUTAJ.

Tagged under: