Nowe drabinki łazienkowe Enix – AT, DT, PT

Najnowsze produkty stworzone przez Enix to doskonały dowód na to, że marka świetnie odnajduje się też w bardziej tradycyjnej i klasycznej stylistyce.

Drabinki PT, DT i AT to jedne z najbardziej uniwersalnych modeli w ofercie producenta. Umożliwią wygodne suszenie ręczników oraz drobnego prania. Są na tyle proste pod względem designu, że sprawdzą się w naprawdę wielu wnętrzach i aranżacjach.

PT – najprostszy wariant z całej trójki. Jego poziome profile grzewcze pogrupowane są po trzy i umieszczone w jednej linii z kolektorami.

DT – model bardziej harmonijny. Jego poziome elementy wygięte są w łagodne łuki, zapewniające całej konstrukcji harmonię i ład.

AT – profile tego grzejnika umieszczone są na kolektorach od frontu; wygięto je w kształt schematycznych liter „C”, dzięki czemu zapewniono wygodniejszą przestrzeń do wieszania ręczników.

Wszystkie trzy grzejniki składają się z kolektorów i przekroju „D” mierzącym 30 mm x 40 mm i profili o średnicy 22 mm. Każda z drabinek dostępna jest w kilku rozmiarach z powłoką cyrkonową.

Tagged under: