Nowa grzałka elektryczna Terma – Moa IR

Na kolejną nowość marki Terma nie trzeba było długo czekać. Tym razem jest to grzałka elektrycznaMoa już niedługo pojawi się w ofercie producenta w nowej, udoskonalonej wersji.

Czym różni się od swojej poprzedniczki? Przede wszystkim tym, że wyposażona jest we wbudowany odbiornik IR. Dzięki niemu możliwe jest zdalne sterowanie grzałką – jeśli zaopatrzy się również w programator TT IR lub DT IR.

Oprócz możliwości bezprzewodowej obsługi, grzałka zapewnia również szereg innych, przydatnych funkcji. Są to między innymi: pięciostopniowa regulacja temperatury w zakresie od 30°C do 60°C, możliwość indywidualnego ustawiania temperatury maksymalnej, oraz rozmaite funkcje, gwarantujące komfort i bezpieczeństwo: czujnik temperatury w elemencie grzejnym, dwustopniowy system zabezpieczeń przed przegrzaniem, czy pracą grzałki w suchym grzejniku, a także funkcja ANTIFREEZE, chroniąca model przed spadkiem temperatury czynnika grzewczego poniżej pięciu stopni Celsjusza.

Zadowoleni będą również esteci – grzałka Moa IR ma ponadczasową, gustowną formę i z całą pewnością stanie się designerskim dodatkiem do całej konstrukcji grzejnika.

Tagged under: