Nowa grzałka elektryczna Enix GH

W ofertach wielu producentów sporo ostatnio nowości – w tyle nie pozostaje też marka Enix, której produkty charakteryzują się niepowtarzalnym, modernistycznym designem. Jej najnowsza propozycja to nic innego, jak kolejne akcesorium – grzałka elektryczna.

Model GH zbudowany jest z dwóch części: regulatora temperatury, przyłączanego do elementu grzewczego, oraz elementu grzejnego, wkręcanego do grzejnika.

Specjalna nakładka dostosowuje kształt grzałki do kształtu przekroju kolektora; dostępne wersje „O” i „D”, czyli nieprzerwanie najpopularniejsze warianty. Design całości  – jak to w przypadku Enix – jest zachowawczy i nowoczesny. Prezentuje się jednak bardzo ponadczasowo, z pewnością nigdy nie wyjdzie więc z mody.

Temperatura pracy grzałki GH regulowana jest w zakresie od 30 do 65 stopni Celsjusza, temperatura pracy otoczenia – do 30 stopni Celsjusza. Model posiada tryb „Turbo” dla jedno, dwu, lub trzygodzinnego grzania, współpracuje też z prostym pilotem radiowym. Wyświetlacz LED pokazuje zaś bieżącą temperaturę, a cztery dostępne kolory nakładek (biała, chrom, graphite, anthracite) ułatwią idealne dopasowanie do kolorystyki, panującej we wnętrzu.

Tagged under: