Niezwykły grzejnik Magic – Instal Projekt

W najnowszym katalogu Instal Projekt odnaleźć można całkiem sporo naprawdę intrygujących „perełek”. Oferowane grzejniki jak zwykle zachwycają jakością i mocą, a ich projektanci prześcigają się w oryginalnych pomysłach, dotyczących wzornictwa (które nierzadko ma ścisły związek z funkcjonalnością). Tak też jest w przypadku modelu Magic.

Grzejnik Magic to wariant płytowy Instal Projekt, którego idealne gładka powierzchnia jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości. To jednak nie największa zaleta produktu – oprócz oczywistych atutów jednolitych płyt, czyli neutralności oraz możliwości dopasowania do wnętrza, Magic posiada inne, wyjątkowe cechy. Tym, co go wyróżnia, jest możliwość całkowitego spersonalizowania – i nie są to wcale słowa na wyrost. Magic przez samych twórców nazwany został kameleonem, który „błyskawicznie zmienia swoje oblicze, dając nieskończone możliwości”; grzejnik wykonany jest bowiem z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, przykrytej dodatkowo szklaną szybą. Pomiędzy obiema warstwami znaleźć się może dowolna grafika, wybrana przez klienta, umożliwiająca łatwą wymianę bez użycia narzędzi.

Dzięki temu, Magic może znaleźć swoje miejsce zarówno w salonie, kuchni, holu, jak i dziecięcym pokoju, gdzie odpowiednim obrazkiem rozweseli każdego malucha. Model produkowany jest w kilku rozmiarach o standardowym podłączeniu dolnym środkowym o rozstawie równym 50 mm.

Tagged under: