Marka Terma

Każdy, kto choć przypadkiem miał styczność z rynkiem grzewczym, z pewnością zna markę Terma. Prawidłowo – znać ją to niemal konieczność, Terma jest bowiem szybko rozwijającą się, rodzimą firmą, która do tej pory zdążyła podbić już cztery kontynenty.

Nie ma w tym nic dziwnego, zważywszy na tempo, w jakim producent opatentowuje nowe technologie oraz wyprzedza światowe wzornictwo, nie zatracając przy tym jednocześnie indywidualnego stylu. W ten sposób Terma działa już od 1995 roku, tworząc nie tylko designerskie grzejniki łazienkowe, dekoracyjne, grzałki elektryczne i akcesoria, ale także maszyny budowlane i sprzęt rehabilitacyjny – co świadczy o niezwykłej wszechstronności i profesjonalizmie marki.

„Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie” – dlatego też Terma dba o to, by nawiązywać współpracę z coraz to nowymi projektantami i osobami, które mogą stanowić jakąkolwiek inspirację dla rozwoju marki.

Terma nie tylko poszczycić się może wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, które otrzymała za swe produkty, ale również sama tworzy jedno z wydarzeń tego typu. Terma Design to coroczny konkurs, owocem którego jest powstawanie luksusowych grzejników, produktów sztuki użytkowej, oraz nawiązywanie współpracy z nowymi twórcami.

Tagged under:

2 Comments

  1. Pingback: Case Slim - do każdego wystroju wnętrz | Grzejniki pokojowe

  2. Pingback: Niezwykły grzejnik Terma - Michelle | Grzejniki pokojowe