Marka Irsap

Irsap to zdecydowanie marka niepodobna do żadnej innej. Tworzy grzejniki o rozmaitym przeznaczeniu, a także potrzebne do nich akcesoria; to co jednak jest w nim tak wyjątkowego, to naprawdę nietuzinkowe wzornictwo.

Marka powstała już w 1963 roku i od tamtego czasu zdążyła stać się jedną z najważniejszych w branży. Jest firmą włoską i widać to na pierwszy rzut oka w każdym z produktów – te pełne są klasy, wyrafinowania i elegancji, charakterystycznych dla designu słonecznej Italii. Nie ma w nich jednak nadmiernego przepychu czy bogactwa, a wszystkie elementy zawsze są harmonijnie zrównoważone. Irsap słynie także z owocnej współpracy ze światowymi projektantami, dzięki czemu powstałe produkty łączą w sobie wszelkie, najlepsze cechy wizualne i technologiczne, stając się modelami dla najbardziej wymagających estetów.

Nic więc dziwnego, że grzejniki Irsap pod każdym z względów wyprzedzają konkurencję o krok, odpowiadając na różnorodne gusta i potrzeby klientów – dzięki czemu cieszą się rosnącą popularnością i zaufaniem od ponad pół wieku.

Tagged under:

1 Comment

  1. Pingback: Grzejnik z płaskim frontem Relax Renova | Grzejniki pokojowe