Marka HeatPoint

Grzejnik, przeznaczony do łazienki musi odznaczać się naprawdę ponadprzeciętnymi cechami, spełniając najwyższe wymogi. Jeśli należycie do takiej grupy klientów, którzy poszukują tak wysokiego standardu, z pewnością powinniście przyjrzeć się produktom marki HeatPoint.

HeatPoint to stosunkowo młoda firma, zajmująca się tworzeniem grzejników ze stali nierdzewnej (choć nie tylko). Materiał, z którego wykonywane są jej modele, to najwyższej jakości „nierdzewka” kwasoodporna, pochodząca z Finlandii; jej główną, najbardziej pożądaną cechą jest doskonała odporność na korozję, i to właśnie ona pozwala na montaż grzejników w otwartych układach centralnego ogrzewania czy wnętrzach o dużej wilgotności. Produkty nierdzewne nie są też pokrywane żadnymi, dodatkowymi powłokami – nie emitują więc do pomieszczenia żadnych związków chemicznych.

W ofercie marki znajdziecie zarówno modele wodne, jak i te, zasilane w całości elektrycznie, a także – ekskluzywne, ceramiczne panele elektryczne (np. Dortmund czy Hamburg).

Grzejniki HeatPoint są synonimem nowoczesnego designu, połączonego z ogromną funkcjonalnością – w końcu większość z nich przeznaczona jest do łazienki, gdzie muszą pełnić również rolę wieszaka i suszarki. Klient ma do wyboru kilka nietypowych wykończeń powierzchni – stal polerowaną, szczotkowaną, powłokę złotą lub w odcieniu antycznego brązu.

Tym, czym jeszcze wyróżnia się marka, jest możliwość stworzenia zupełnie indywidualnego grzejnika w ciągu trzydziestu dni – na podstawie rysunku. HeatPoint obejmuje swoje produkty dożywotnią gwarancją.

Tagged under:

1 Comment

  1. Pingback: Grzejnik nierdzewny Opole | Grzejniki pokojowe