Irsap Tesi Cruise – alternatywa dla grzejników drabinkowych

Czasy, w których jedynym rozwiązaniem do łazienki były grzejniki drabinkowe, dawno już minęły. Projektanci tworzą modele, równie praktyczne, o wiele jednak bardziej eleganckie. Jednym z nich bez wątpienia jest Tesi Cruise.

Grzejnik pochodzi z kultowej już kolekcji, stworzonej przez włoską markę Irsap. Jest modelem niezwykle uniwersalnym i oryginalnym jednocześnie. Zwieńczy wystrój nowoczesnych i tradycyjnych łazienek, a także wielu kuchni.

Składa się z poziomych profili grzewczych o średnicy 25 mm. Elementy, wykorzystane do jego budowy wykonane zostały z najwyższej jakości stali. Dopracowano w nim każdy detal. Wykorzystywanie w roli suszarki umożliwią dwie rury, które odgięte są do przodu, tworząc łagodne łuki – praktyczne wieszaki.

Dopasowanie do wnętrza umożliwi też cała, kompletna paleta wykończeń powierzchni Irsap, która oferowana jest dla tego grzejnika. Wszystkie akcesoria dodatkowe, zawarte w komplecie, wykończone są w sposób zharmonizowany z grzejnikiem lub pokryte powłoką galwaniczną.

Model Tesi Cruise objęty jest aż dziesięcioletnią gwarancją producenta.