Grzejniki płytowe Brugman

Jeśli szukacie grzejników, cechujących się maksymalną prostotą, które bez problemu można będzie wkomponować zarówno do klasycznego mieszkania, jak i nowoczesnego wnętrza, a także biura czy gabinetu – grzejniki płytowe Brugman spełnią wszelkie Wasze wymagania.

Wykonane są z najwyższej jakości stali, a ich doskonała jakość i trwałość oparta jest na długoletniej, sięgającej lat sześćdziesiątych tradycji, mającej swój początek w Holandii. Nie ma więc żadnych wątpliwości, że modele Brugman zadowolą najwyższe oczekiwania. W ofercie grzejników płytowych marki znajdują się cztery modele: VK – Universal wyposażony w ozdobną, falowaną osłonę przednią i osłony boczne, Kompakt, posiadający cztery boczne przyłączenia i nakładki mocujące, Piano – Universal z idealnie gładką płytą czołową na magnesy, umożliwiającą odwrócenie grzejnika, oraz Higienic, pozbawiony osłon i konwektorów, przystosowany do montażu w pomieszczeniach o zwiększonych wymaganiach higienicznych.

Maksymalna temperatura pracy wszystkich czterech modeli wynosi aż 110 stopni Celsjusza, natomiast ich dopuszczalne ciśnienie robocze – 10 barów. Wszystkie objęte są też dziesięcioletnią gwarancją producenta i produkowane w kilku typach, oraz imponującej liczbie rozmiarów.