Grzejniki drabinkowe Warp

Jeśli znacie produkty polskiej marki Terma, z pewnością mieliście już styczność z grzejnikami drabinkowymi – trzema modelami Warp o niezwykle nowoczesnej i uniwersalnej budowie, które zaspokoją zapotrzebowania wszystkich łazienek – i nie tylko ich.

Jak zwykle w przypadku kolekcji, na które składa się kilka modeli, również grzejniki Warp zbudowane są na tej samej „podstawie”; podobny jest kształt ich elementów i zastosowanie. Wszystkie mają więc szerokie, płaskie profile grzewcze, które rozłożone są tak, by pomiędzy poszczególnymi „segmentami” pojawiały się większe przerwy, ułatwiające suszenie ręczników.

Podstawową wersją grzejnika nazwać można wariant Warp T. To najbardziej klasyczna drabinka, której profile zamontowane są na kolektorach od przodu.

Warp S jest zaś produktem asymetrycznym; oznacza to, że jego profile zamontowano po jednej stronie kolektorów i ułożono tak, że mają one formę dwuwarstwową – zwiększającą moc cieplną.

Ostatni zaś Warp T Bold to bardziej rozbudowana wersja pierwszej z propozycji. Wyróżnia się przede wszystkim tym, że poziome profile grzewcze występują w nim dwuwarstwowo; dzięki temu, grzejnik zajmuje taką samą ilość miejsca na ścianie, a jego moc grzewcza jest znacznie większa.

Wszystkie trzy warianty produkowane są w sześciu różnych rozmiarach, malowane na ponad 250 kolorów RAL i objęte ośmioletnią gwarancją producenta.

Tagged under: