Case Slim – doskonały do każdego wystroju wnętrz

Marce Terma udało się stworzyć grzejnik, który dopasuje się dosłownie wszędzie – nie są to w żadnym wypadku słowa na wyrost. Najnowszy produkt Termy dostępny jest w tak wielu wersjach, że z pewnością sprosta wszelkim wymaganiom.

Budowa

Case Slim to model z płaskim frontem – projektanci zadbali, by forma grzejnika umożliwiała łatwe dopasowywanie do potrzeb. Jest on bowiem produkowany w aż pięciu, zupełnie różnych wersjach. Wkomponuje się więc równie dobrze do wnętrz industrialnych i minimalistycznych, jak i tych bardziej klasycznych i eleganckich; odnajdzie się także w łazienkach, a nawet pokojach dziecięcych. Case Slim produkowany jest w trzech wysokościach: 1360 mm, 1585 mm i 1810, oraz trzech szerokościach: 420 mm, 520 mm, 620 mm.

Wykończenia powierzchni

To właśnie ich szeroki wybór sprawia, że Case Slim jest tak uniwersalny; produkowany jest bowiem w podstawowej wersji metalowej, pokrytej jednym z 250 kolorów RAL bądź wykończeniem specjalnym, w wersji pokrytej czteromilimetrowym szkłem hartowanym (również w jednym z kolorów RAL), z dowolną grafiką, znajdującą się pod szybą, z lustrem, doskonale powiększającym i rozświetlającym wnętrze, oraz w wersji pokrytej nowoczesną powłoką betonową.

Co więcej, po każdym wariancie z szybą można pisać specjalnym markerem, używając go jak tablicy. Tym, co czyni Case Slim jeszcze doskonalszym, jest możliwość wyboru spośród trzech rodzajów zasilania: wodnego, elektrycznego, lub wodno – elektrycznego.

Kilka słów o samej marce możecie przeczytać tutaj.

Tagged under: