Angus (Terma) – prostota i uniwersalność

Każdy, kto zna markę Terma wie, że wszystkie jej projekty cechują się przede wszystkim funkcjonalnością i uniwersalnym designem, które pozwalają na wkomponowanie ich do różnego rodzaju wnętrz. Właśnie tymi słowami określić można mini – kolekcję Angus.

Grzejnik Angus produkowany jest w trzech wariantach: poziomym, pionowym, oraz montowanym w formie ścianki działowej. Każdy z nich nada się doskonale do rozmaitych salonów, pokoi dziennych, ale również nowoczesnych łazienek i kuchni – odpowiedni układ jego elementów pozwala na wykorzystanie ich jako dogodne wieszaki na ręczniki.

Jak wygląda Angus? Grzejnik ma formę prostokątnej ramy; wewnątrz niej znajdują się profile grzewcze, każdy z nich tworzący kąt prosty. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, całość tworzy bezpretensjonalny, ale intrygujący i geometryczny efekt – pozwoli to na instalację każdego z wariantu zarówno we wnętrzach ultranowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych i eleganckich.

Ogromną zaletą linii Angus jest dostępność każdej z wersji zarówno z zasilaniem wodnym, jak i wodno elektrycznym – co więcej, Angus H (poziomy) produkowany jest też z zasilaniem całkowicie elektrycznym. Wszystkie pozwolą więc na zapewnienie pomieszczeniu optymalnej temperatury przez cały rok, a ogromna ilość dostępnych podłączeń uczyni instalację banalnie prostą.

Tagged under: